Left 4 Dead

Opis forum


#1 2010-11-27 23:51:30

azrael

Administrator

Punktów :   

Możliwości taktyczne

umiejętność wykorzystanie różnych rzeczy jest kluczowa w przetrwaniu w tym brutalnym świecie.Jeśli ci się uda możesz wypchnąć zombie przez barierkę.
ale to nie oznacza że zombie też tak nie może zrobić.strzeż się w wieżowcach gdzie możesz wypaść przez okno.Charger może zaszarżować i przebić się przez ścianę wypadając z wieżowca razem z tobą.

Żeby temu zapobiec pomyślałem że pozwolę użyć terenu.Załóżmy że biegnie na mnie charger a obok mnie jest skrzynia.Szybko zmieniam swoją pozycję a on leci na mnie i skrzynię wtedy ja ją kopię a on w nią wpada przelatuję przez nią i upada za nią i przede mną na ziemie po czym ja go zabijam z pistoletu.

Jeśli zombie wypchnie cię za barierkę trzymasz się jej przez 2-4 posty zależy jak stwierdzi mg lub admin.gdy ten czas minie po prostu nie masz siły i puszczasz się.Zależy gdzie to będzie gdy spadniesz tak w galerii drużyna może cię reanimować ale jednak taki wypadek w wieżowcu zakończy się śmiercią.

Dobrze to mi pomogło ale co jeśli zombie skoczy na mnie i nie będę mógł nic zrobić bo jego balans spowoduje że będę musiał tam iść żeby się nie przewrócić ??Wtedy musisz liczyć na pomoc albo na to że uda ci się czymś go uderzyć lub zranić.Jeśli to będzie odpowiednio mocne spadnie i albo będzie żył i będziesz musiał go zabić albo będzie martwy.

Możesz połączyć bronie ale to już zależy od twojej wyobraźni i tego czy admin uzna to za możliwe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zareklamuj.pun.pl www.rapidracing.pun.pl www.prywatny-mt2.pun.pl www.dragonballunbound.pun.pl www.oroboros.pun.pl